دسته بندی محصولات

بهترین مارک کیسه زباله کدام است؟

بهترین مارک کیسه زباله کدام است؟

کیسه زباله چیست ؟

کیسه زباله، کیسه هایی برای جمع آوری زباله های متنوع در محل های گوناگون از جمله منازل، بیمارستان ها، ادارات، سازمان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. کیسه زباله ها در انواع مختلف و رنگ های متفاوت که هر کدام مخصوص به زباله های بخصوصی هستند، تولید و به بازار عرضه می شوند. جهت آشنایی با بهترین برندهای کیسه زباله و همچنین موارد استفاده ی درست از کیسه زباله ها ادامه ی مطالب را دنبال کنید.

شرکت تامین فلات در نظر دارد با ارائه کالاهای اصل و اورجینال، مشتریان عزیز خود را در جهت خریدی مناسب یاری نماید. جهت خرید کالاها با قیمت ارزان و عمده از شرکت تامین فلات یکی از مراکز پخش در شهر تهران و همچنین جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید. با خرید از شرکت تامین فلات علاوه بر دریافت کالای اورجینال در اسرع وقت می توانید در کنار سفارش اداری خود از دریافت فاکتور رسمی نیز بهره مند شوید.  

انواع کیسه زباله از نظر تولید

 1. کیسه زباله درجه یک
 2. کیسه زباله درجه دو
 3. کیسه زباله درجه سه

کیسه زباله به چند دسته تقسیم می شود؟

پلاستیک کیسه زباله از مواد پلی اتیلن ساخته می شود و به دسته های زیر تقسیم می شود.

 1. کیسه زباله فله ای (کیلویی)
 2. کیسه زباله رولی 
 3. کیسه زباله بنددار 
 4. کیسه زباله اتوکلاو بیمارستانی
 5. کیسه زباله جعبه ای 
 6. کیسه زباله صنعتی در ابعاد بزرگ
 7. کیسه زباله دسته دار 

انواع کیسه زباله

کیسه زباله ها با اندازه، ضخامت، رنگ و کارایی مخصوص به خود تولید شده اند. انواع رنگ های کیسه زباله و کارایی آن ها شامل موارد زیر می باشد.

کیسه زباله با رنگ مشکی

کیسه زباله مشکی از رایج ترین و اصلی ترین کیسه های زباله است. این کیسه زباله ها در خانه ها، ادارات، دفترها، پارک ها و تقریبا در بیشتر مکان ها استفاده می شود و مخصوص جمع آوری زباله های غیر قابل بازیافت، غیر عفونی و غیر زیست تخریب می باشد و در مدل های متفاوت با چگالی کم و بالا و همینطور سایز و ضخامت مختلف تولید و روانه بازار می شوند. از ویژگی این کیسه زباله تیره و مات بودن آن است که باعث می شود محتویات داخل آن قابل رویت نباشد. یکی از کاربرد های خلاقانه این کیسه زباله استفاده از آن در نقل و انتقالات منازل می باشد.

اکثر کیسه زباله ها از مواد بازیافتی درجه 2 و 3 تولید می شود از این رو ظاهر آن ها معمولا زیبا نیست اما در کیسه زباله های به رنگ مشکی این مشکل کمتر دیده می شود.

کیسه زباله مشکی

کیسه زباله با رنگ سبز 

یکی از انواع کیسه زباله های رنگی، کیسه زباله به رنگ سبز است، از این کیسه ها برای زباله هایی که تجزیه پذیر هستند مانند مواد غذایی، پوست میوه ها، برگ ها و شاخه ها و … استفاده می شود و معمولا از رنگ سبز به عنوان رنگ طبیعت یاد می کنند. این نوع کیسه ها در انواع مختلف شفاف و غیر شفاف و کیفیت های متفاوت تولید و روانه بازار می شوند. زباله های تجزیه پذیر معمولا در طبیعت رها می شوند، به همین دلیل بهتر است کیسه های آن ها را نیز تجزیه پذیر تولید کنند تا همراه زباله ها در طبیعت رها شوند. در برخی کشور ها نیز این کار انجام می شود.

کیسه زباله سبز رنگ

 

 

کیسه زباله با رنگ قرمز

از دیگر انواع کیسه زباله های رنگی، می توان به کیسه زباله به رنگ قرمز اشاره کرد. این نوع کیسه زباله معمولا کمتر دیده می شود و موارد استفاده از آن بسیار کم است. از کیسه زباله قرمز رنگ در آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی و پزشکی جهت جمع آوری زباله هایی مانند سرنگ خون، لوله های آزمایشگاهی، ضایعات انسانی و مواردی از این قبیل استفاده می شود. این نوع کیسه ها نیز به دو صورت شفاف و غیر شفاف تولید می شوند و ضخامت آن ها نیز متفاوت است. معمولا در محل هایی که از این کیسه زباله ها استفاده می شود به دلیل جلوگیری از نشتی و پارگی از نوع ضخیم آن استفاده می کنند.

کیسه زباله قرمز رنگ

 

کیسه زباله به رنگ آبی

از کیسه زباله های به رنگ آبی برای زباله های خشک و قابل بازیافت مانند انواع کاغذ، بطری، کارتن و …  استفاده می شود و به همین دلیل موادی که برای تولید این نوع کیسه زباله به کار می رود نیز قابل بازیافت می باشد. این کیسه ها بیشتر مصارف خانگی دارند به همین دلیل دارای انواع مختلف از لحاظ اندازه، ضخامت و کیفیت می باشند.

کیسه زباله آبی رنگ

کیسه زباله به رنگ زرد

همانطور که در سایر موارد از رنگ زرد برای خطر استفاده می شود، در کیسه زباله زرد نیز به همین صورت می باشد. از کیسه زباله های به رنگ زرد برای زباله های خطرناک از جمله زباله های عفونی، مواد خطرناک و یا شیشه های شکسته که برای حمل نیاز به احتیاط دارند، استفاده می شود.

کیسه زباله زرد رنگ

کیسه زباله به رنگ سفید

کیسه زباله های سفید در محل هایی که دیده شدن محتویات داخل کیسه اهمیتی ندارد بسیار پرمصرف می باشد و با استقبال رو به رو شده است. این نوع کیسه زباله ها در مراکز درمانی، استخر ها و … استفاده می شود و در فضاهایی که تاریک است باعث روشن و باز شدن محیط می شود. کیسه زباله های سفید معمولا مات هستند و در انواع مختلف سایز و کیفیت تولید می شوند.

کیسه زباله سفید

کیسه زباله به رنگ نارنجی

از کیسه زباله های نارنجی برای زباله هایی که نیاز به سوزانده شدن دارند از قبیل زباله های کلینیکی، استفاده می شود. در برخی کشور ها از کیسه های نارنجی برای کارهای خیرخواهانه استفاده می کنند. آن ها وسایلی که به آنها احتیاجی ندارند را در کیسه هایی به رنگ نارنجی قرار می دهند و در بیرون خانه جهت استفاده افراد نیازمند قرار می دهند و یا به مراکز خیریه تحویل می دهند.

کیسه زباله نارنجی

انواع برندهای کیسه زباله

کیسه زباله ها دارای برندهای متنوع و زیادی هستند که هر کدام دارای درجه کیفیت و کارایی مختلفی هستند. در ادامه به بهترین برندهای کیسه زباله ها اشاره خواهیم کرد. همچنین از بهترین انواع کیسه زباله می توان به برند کیسه زباله پیلگون اشاره کرد.

 1. آسا پک 
 2. آیری 
 3. پیلگون
 4. روناک
 5. سینا
 6. پنگوئن
 7. پرمیس 
 8. لندی 
 9. پرمیس