دسته بندی محصولات

پرسش های متداول

آیا ثبت فاکتورها در سامانه مودیان انجام می شود؟

از آنجاییکه فاکتور رسمی به تنهایی برای تایید اعتبار ارزش افزوده شرکتها کافی نیست،در شرکت تامین فلات علاوه بر صدور فاکتور رسمی تمامی فاکتور ها در سامانه مودیان ثبت و ارسال می شود.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش چیست؟

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.
طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
طبق قوانین فروشگاه، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس آن را تحویل بگیرد.
به دلیل مسائل و مشکلات روی داده و بر اساس هماهنگی صورت گرفته با پلیس فتا و نیروی انتظامی، تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان خواهد بود مگر مواردی که مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش، درخواست حمل طبقات می نمایند.

ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت ممکن است؟

کاربران و مشتریان برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به ورود اطلاعات نمی باشند، می توانند از سایر مزایا همچون، آگاهی از فروش ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوند.

با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا جهت برقراری ارتباط مورد استفاده قرار گیرند. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

روشهای پرداخت چگونه است؟

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، شرکت تامین فلات کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)
واریز به حساب بانکی
کارت به کارت

ارجاع کالا به چه نحو است؟

درصورت صدمه ندیدن کالا به طور مثال باز نشدن بسته بندی محصول و یا مصرف مقداری از آن کالا قابلت مرجوع کردن تا 24 ساعت را دارد

روشها، هزینه و مدت زمان ارسال

روشهای ارسال سفارشها:

هزینه ارسال: هزینه ارسال برای مبلغ فاکتور بالای سه میلیون تومان رایگان ودر غیر اینصورت بعهده مشتری میباشد که در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

مدت زمان تحویل سفارش ها: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران بر اساس روش انتخابی از 24 ساعت و 72 ساعت کاری میباشد.
توجه: سفارش های ارسالی به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.