دسته بندی محصولات

خرید عمده نایلون کیسه زباله با قیمت ارزان (کیلویی و بسته بندی)

فیلتر محصولات بستن

فروش عمده کیسه زباله کیلویی و بسته بندی به صورت سازمانی 

کیسه زباله کالایی بهداشتی است که برای ایجاد نظافت درمحیط و جلوگیری از پخش بیماری ها مخصوصاً بیماری های عفونی درهمه ی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در شرکت تامین فلات این کالای پلاستیکی درانواع مختلف مورد نیاز سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی با بالا ترین سطح کیفیت به صورت عمده و با ارائه فاکتوررسمی و ارسال رایگان در تهران و ارسال به موقع و مناسب در تمامی  شهرهای بزرگ ایران ازجمله: اصفهان، شیراز، مشهد، بندرعباس، اهواز، تبریزو دیگر نقاط ایران به صورت سازمانی به فروش می رسد. شرکت تامین فلات درزمینه ی خریدعمده کیسه فریزر، خرید عمده دستکش و ماسک ، خرید عمده سفره یکبار مصرف و خرید عمده کیسه زباله زرد و رنگ های دیگر  نیز فروش سازمانی خود را به تمامی سازمان ها وشرکت های دولتی و خصوصی انجام می دهد. 

 خرید عمده کیسه زباله کیلویی ارزان 

کیسه زباله در بازار فروش عمده با کیفیت های متفاوتی وجود دارد. همان طور که می دانیم سطح کیفیت کالا بر قیمت آن نیز اثر می گذارد. هرچقدر که سطح کیفیت کالا پایین باشد قیمت آن نیز کم می شود. اما این موضوع در مورد کیسه زباله همانند کالاهای خوراکی مهم است. زیرا با بهداشت محیطی که در آن قرارداریم مرتبط می شود. شرکت تامین فلات با رصد کردن بهترین تولید کنند گان عمده این کالا و همین طور با توجه به سلیقه ی مسئولین خرید و کارشناسان بازرگانی سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، توسط کارشناسان بازرگانی خود، باکیفیت ترین این کالا ها را با بهترین قیمت عمده تهیه و به دست متقاضیان می رساند.  

تولید کنندگان عمده کیسه زباله در تهران

کیسه زباله در انواع مختلفی به صورت عمده تولید می شود. تولید برخی از کیسه زباله ها به صورت فله ای یا کیلویی است و برخی دیگر به صورت بسته بندی کارخانه هستند. شرکت تامین فلات با دو نقطه از تهران در زمینه ی تولید کننده عمده ی فله ا ی با کیفیت و با قیمت مناسب قرارداد دارد که در اطراف تهران قرار گرفته اند. تولیدکننده عمده در باقرشهر و بابا سلمان. تولیدکنندگان عمده شرکتی که شرکت تامین فلات از آنها کیسه زباله یا کیسه فریزر بسته بندی تهیه می کند، شرکت تولید کننده عمده کیسه زباله پیلگون، لندی، بادوک وپنگوئن است که کالاهایی کاملاً با کفیت و با قیمت مناسب دارند. 

قیمت عمده کیسه زباله فله و یا کیلویی درتامین فلات

کیسه زباله فله و یا کیلویی با کیفیت های متفاوت و در رنگ های مختلف موجود است. برای مثال رنگ های پر فروشی مانند: مشکی، زرد، سبز، آبی، که تمامی این رنگ ها با سایزهای  مختلفی هم در بازار فروش عمده قرار دارند. برخی از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بزرگ بیشترین خریدار عمده کیسه زباله فله ای یا کیلویی هستند. رنگ مشکی و رنگ زرد درسایز 90*70 پرطرفدارترین  فروش عمده کیسه زباله فله ای را دارند. سایز بزرگ کیسه زباله مشکی بیشتر برای سطل در سازمان ها که  زباله های خشک مانند کاغذ یا مقوا دارند، استفاده می شود. زیرا ضخامت آن بسیار بالاتر از سایز کوچک آن می باشد.قیمت عمده کیسه زباله رنگ مشکی در سایز 90*70 :  25400    و کیسه زباله رنگ زرد درهمین سایزبا قیمت: 26700 در شرکت تامین فلات به فروش می رسد. 

انواع سایز کیسه زباله فله عمده 

همان طورکه گفته شد کیسه زباله فله ای یا کیلویی درسایزهای مختلفی وجود دارد که هر کدام این سایزها برای مصارف مختلفی در بازار عمده به فروش می رسد. تمامی این سایزها با رنگ های مختلفی نیز موجود هستند که باز کاربردشان را متفاوت می کنند. انواع سایز کیسه زباله فله به شرح زیر است:

 • 140*120
 • 120*100
 • 120*90
 • 120*80
 • 100*80
 • 70*90
 • 90*70
 • 70*55
 • 65*55
 • 55*45

پخش عمده کیسه زباله در غرب تهران 

شرکت تامین فلات افتخار این را دارد که به عنوان اولین تامین کننده ملزومات اداری سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در تهران بزرگ و تمامی کشوربه عنوان پخش و فروش عمده ملزومات  فعالیت می کند. ما در زمینه ی پخش عمده کیسه زباله چه به صورت فله و چه به صورت بسته بندی بزرگترین درتهران هستیم که می توانیم با ارائه فاکتوررسمی از دغدغه های کارشناسان بازرگانی و مسئولین خرید سازمان ها و شرکت ها کم کنیم. زیرا تمامی این عزیزان به دنبال خریدی با کیفیت و قیمت مناسب و صد درصد آسان برای سازمان خود هستند. ما درتامین فلات برای سهولت در خرید عمده مسئولین بازرگانی سازمان ها مرجوعی رایگان و بلا مانع را قراردادیم تا این عزیزان خرید عمده خود را با خیالی آسوده انجام دهند. 

  نمایندگی فروش عمده کیسه زباله در تهران کجاست؟  

هرکالایی درتهران بازار پخش عمده دارد. که در این بازار انواع کیفیت و قیمت وجود دارد. همین امر سبب می شود که خرید عمده  کالا به راحتی انجام نشود. زیرا اکثر این فروشگاه ها نه می توانند فاکتور رسمی بدهند و نه اینکه ارسال رایگانی در خود تهران دارند. برای خرید عمده کالا هم مسئولین خرید مجبور به رفتن به این مکان هستند، که بعد از رفت و آمدهای بسیار امکان خرید را نیز در همان روز ندارند. هدف ما در تامین فلات رفع تمامی این نیازها و حل تمامی این مشکلات برای مسئولین خرید و کارشناسان بازرگانی سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی است. اما گاهی اوقات شرکت های کوچک نیازی به رفع این دغدغه ها ندارند که آنها می توانند خرید عمده خود را از بازاربزرگ تهران در خیابان 15 خرداد انجام دهند. 

 انواع برند کیسه زباله عمده به صورت بسته بندی 

کیسه زباله همان طور که گفته شد دارای دو مدل فله ای و بسته بندی  عمده می باشد. در نوع بسته بندی نیز انواع سایز کیسه زباله با انواع رنگ موجود است. مورد دیگر در کیسه زباله بسته بندی عمده حالت تجزیه پذیری آن است که این موضوع در نوع فله عمده آن وجود ندارد. شرکت های مختلف تولید کننده عمده کیسه زباله در راستای حمایت از محیط زیست با کمک دستگاه های صنعتی به روزدردنیا و با تولید این نوع از کیسه زباله و یا کیسه فریزر این خدمت را به محیط زیست انجام می دهند. برخی از برند های تولید کننده کیسه زباله بسته بندی شامل زیر است: 

 • پیلگون
 • پنگوئن
 • لندی
 • بادوک
 • ایری پلاست
 • پیام

مصارف مختلف کیسه زباله فله و بسته بندی عمده 

کیسه زباله های فله و بسته بندی برای مصارف مختلفی استفاده می شوند که هر کدام نیز سایز مخصوص به خود را دارند. انواع مصارفی که از کیسه زباله برای آن استفاده می شود شامل: 

 • بیمارستانی
 • خودرو
 • اداری
 • خانگی
 • کیسه زباله عفونی و غیر عفونی
 • بازیافتی

  خرید عمده کیسه زباله رولی 

کیسه زباله رولی، کیسه ای است که به صورت رول آماده و یا داخل جعبه در سایزها و رنگهای مختلف به صورت عمده در بازار موجود است. این کیسه به دلیل سهولت در استفاده طرفداران زیادی دارد. کیسه رولی  به دو روش ستاره ای و دوخت خطی دوخته می شود.  در دوخت ستاره ای به دلیل اینکه کیسه را هشت لا تا میزنن و بعد دوخت را انجام می دهند، حجم وزن زباله ای که زیاد می شود روی دوخت نمی رود و باعث نشتی زباله نمی شود. این کیسه ها اغلب با مواد بدون بو درست می شوند و این  کاملاً برعکس کیسه زباله هایی است که از ضایعات تولید می شوند و برای پوست نیز مضر هستند. این کیسه ها به دلیل نازک بودن قیمت پایین تری نیز نسبت به کیسه های ساده دارند.  کیسه رولی هم به شکل ساده و هم بندار موجود است.