دسته بندی محصولات

خرید عمده انواع دستمال کاغذی با قیمت ارزان و اقتصادی

فیلتر محصولات بستن
تخفیف ویژه دستمال رومیزی تنو 300 برگ

دستمال رومیزی تنو 300 برگ

  • با کیفیت ترین دستمال های کاغذی کدامند؟
  • روش تشخیص دستمال با کیفیت چگونه است؟
  • مواد اولیه دستمال کاغذی چیست؟
  • آیا فروش به صورت عمده دارید؟

خرید عمده انواع دستمال کاغذی از تامین فلات با قیمت مناسب 

اگر به دنبال انواع برندهای دستمال کاغذی با قیمت عمده و مناسب هستید، می توانید به تامین فلات مراجعه نمایید. شرکت تامین فلات آماده ارائه انواع برندهای دستمال کاغذی در نوع دستمال رومیزی، دستمال حوله ای، دستمال توالت و دستمال مخزنی با قیمت عمده و ارزان و همچنین اجناس اصل و اورجینال در نظر دارد مشتریان خود را در یک خرید مناسب یاری نماید. از بهترین برندهای دستمال کاغذی می توان به برندهایی از جمله تنو، پاپیا، ایزی پیک، تکلان پاک، سافتلن، چشمک، بی تا و … و همچنین دستمال کاغذی های اقتصادی که برای مصرف بسیار مقرون به صرفه با تعداد برگ های مختلف هستند، اشاره نمود. دستمال کاغذی جزو لوازم بهداشتی می باشد که بسیار پرمصرف بوده و خرید تعداد بالای آن بسیار باصرفه خواهد بود. برای خرید مناسب می بایست ابتدا بازار دستمال کاغذی در تهران را بشناسید و از مراکز فروش دستمال کاغذی در تهران باخبر باشید و همچنین روش تشخیص دستمال کاغذی اصل و مرغوب را بدانید و برای این کار می بایست بدانید دستمال کاغذی چگونه تولید می شود. شرکت تامین فلات که از مراکز و نمایندگی های فروش دستمال کاغذی در تهران می باشد خرید اینترنتی انواع دستمال کاغذی را برای مشتریان خود فراهم نموده است. 

خرید انواع دستمال کاغذی پاپیا با قیمت اقتصادی 

دستمال کاغذی پاپیا جزو دستمال کاغذی های پرطرفدار و همچنین با کیفیت می باشد که جنس این دستمال ها بسیار نرم و لطیف می باشد. دستمال کاغذی پاپیا دارای انواع مختلف از جمله موارد زیر می باشد. 

دستمال کاغذی پاپیا

دستمال کاغذی رومیزی پاپیا 

دستمال کاغذی رومیزی پاپیا و یا دستمال کاغذی جعبه ای پاپیا در طرح های متنوع تولید می شوند که دارای تعداد برگ های 200 و 300 برگ و همچنین در لایه های دو لایه و سه لایه و در ضخامت های گوناگون تولید و روانه بازار می شوند.

دستمال توالت پاپیا

دستمال توالت پاپیا بسیار نرم و با لطافت و قدرت جذب آب بالا تولید می شود. این دستمال ها دارای تعداد رول های گوناگون از جمله 2 رول، 4 رول، 8 رول، 12 رول، 16 رول و 24 رول می باشد. دستمال توالت پاپیا دارای پرفراژ برای جداسازی آسان دستمال برای مصرف کننده می باشد. 

دستمال حوله ای پاپیا

دستمال های حوله ای بسیار ضخیم بوده و مناسب استفاده در محیط های مختلف و آشپزخانه می باشد. دستمال حوله ای پاپیا دارای تعداد رول های مختلف ازجمله 2 رول، 4 رول، 6 رول است که این رول ها به صورت 4 لایه می باشند و قدرت جذب فوق العاده ای دارند. 

دستمال فلکسی(اقتصادی) پاپیا

دستمال کاغذی اقتصادی پاپیا از محصولات پرفروش و پرطرفدار است که در تعداد 8 عدد در یک پک نایلونی به فروش می رسد. این دستمال ها با تعداد 500 برگ و یا 250 برگ دولایه با جنس بسیار نرم و لطیف و همچنین دارای پرفراژ با قیمت مناسب و به صرفه در تامین فلات به فروش می رسد. 

خرید انواع دستمال کاغذی تنو با قیمت مناسب

دستمال کاغذی تنو یکی از نخستین دستمال هایی بود که تحت عنوان دستمال کاغذی اقتصادی در بازار ایران عرضه شد. این برند دارای دستمال های مرغوب و با کیفیت در تعداد و لایه های متنوع تولید و به روانه بازار می شود. 

دستمال کاغذی تنو

دستمال کاغذی جعبه ای تنو 

دستمال کاغذی های تنو بسیار با کیفیت و بدون دخالت دست و همچنین به صورت اتوماتیک و بهداشتی تولید می شوند. دستمال کاغذی جعبه ای تنو شامل 100برگ، 150برگ، 200 برگ، 250 برگ، 300 برگ به صورت های 2 لایه و 3 لایه می باشد. 

دستمال توالت تنو 

دستمال توالت تنو در بسته بندی های 2رول، 4 رول، 8 رول، 12رول، 16رول و 24 رول به فروش می رسند که این رول ها به صورت 3 لایه هستند. 

دستمال حوله ای تنو 

دستمال حوله ای تنو مناسب استفاده در آشپزخانه و یا میز سرو می باشد که دارای تعداد 2 رول، 4رول، 6 رول و با تعداد لایه 3 لا تولید و روانه بازار می شود. 

دستمال اقتصادی تنو 

دستمال اقتصادی(فلکسی) تنو بسیار باصرفه و ارزان قیمت برای استفاده در مهمانی ها و مجالس نیز می باشد. این دستمال در پک های 8 عددی با تعداد برگ 250 برگ به صورت دو لایه به بازار عرضه می شود. 

خرید دستمال کاغذی تکلان پاک 

دستمال کاغذی تکلان جزو دستمال های با کیفیت بوده و با استانداردهای جهانی تولید می شود. این دستمال ها فاقد ایجاد حساسیت و ایجاد پرز پس از استفاده می باشد.

دستمال کاغذی تکلان پاک

 

دستمال کاغذی جعبه ای تکلان پاک

دستمال کاغذی جعبه ای تکلان که دو لایه هستند و در تعداد 100برگ، 150 برگ و 200 برگ تولید و روانه بازار می شوند. 

دستمال توالت تکلان پاک 

دستمال توالت تکلان در دو مدل دلسی و حوله ای تولید می شود که دستمال دلسی تکلان در تعداد 2 قلو و 4 قلو به صورت 3 لایه به فروش می رسند. 

دستمال حوله ای تکلان 

دستمال حوله ای تکلان به دو صورت مخزنی و رولی تولید می شود که در مدل مخزنی تعداد برگ های دستمال 100برگ، 150 برگ، 200 برگ به صورت دو لایه و تک لایه تولید و روانه بازار می شوند. 

خرید دستمال کاغذی بی تا 

دستمال کاغذی بی تا جزو دستمال کاغذی های با کیفیت و پرطرفدار در بین مصرف کنندگان می باشد. این برند دارای انواع مختلفی از محصولات می باشد که شامل موارد زیر است. 

دستمال کاغذی بی تا

دستمال کاغذی جعبه ای یا رومیزی بی تا 

دستمال کاغذی بی تا در بسته بندی جعبه ای با طرح های متنوع و تعداد برگ های 100 برگ، 150برگ، 200 برگ و 300 برگ به صورت دولایه و سه لایه تولید و به بازار عرضه می شود. 

دستمال توالت بی تا 

دستمال توالت بی تا در تعداد رول های 2 رول، 4رول، 6رول، 9رول، 12 رول و 24 رول و تعداد لایه های 3 لایه و 4 لایه موجود می باشد. 

دستمال حوله ای بی تا

دستمال حوله ای بی تا دارای دو نوع حوله ای رولی با تعداد 2 رول و حوله ای حجیم که دارای 4 لایه ی نرم و لطیف می باشد و همچنین قابل استفاده در بیشتر مکان ها و آشپزخانه می باشد. 

دستمال اقتصادی بی تا

دستمال فلکسی بی تا که بسیار با صرفه برای مصرف می باشد، دارای بسته بندی نایلونی که در هر بسته 10 عدد دستمال با تعدادهای 250 برگ و 500 برگ تولید و به بازار عرضه می شود. 

خرید دستمال کاغذی تندیس با قیمت مناسب

دستمال کاغذی تندیس نیز جزو دستمال کاغذی های پرطرفدار می باشد که دارای انواع مختلفی که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت، می باشند.

دستمال کاغذی تندیس

دستمال کاغذی جعبه ای تندیس

دستمال کاغذی رومیزی تندیس در بسته بندی  100 برگ، 200 برگ و 300 برگ که به صورت های 2 لایه و 3 لایه تولید و روانه بازار می شوند. 

دستمال توالت تندیس 

دستمال توالت تندیس که به صورت 4 لایه هستند در رول های 2 رول، 4رول، 6رول، 9رول، 12رول تولید می شوند و آماده استفاده مصرف کنندگان می باشند. 

دستمال حوله ای تندیس 

دستمال حوله ای تندیس که با تعداد 2 رول و به صورت 4 لایه موجود هستند از بهترین محصولات سلولزی به شمار می روند. 

دستمال فلکسی تندیس

دستمال اقتصادی تندیس در تعداد 400 برگ، 900 برگ و 2000 برگ با قدرت جذب بالای آب به فروش می رسند.

خرید دستمال کاغذی چشمک با کیفیت بالا 

دستمال کاغذی چشمک با انواع طرح ها و مدل های متنوع در شرکت تامین فلات آماده فروش به شمتریان عزیز می باشد. دستمال کاغذی چشمک ساخته شده از بهترین مواد اولیه شامل موارد زیر می باشد. 

دستمال کاغذی چشمک

دستمال کاغذی رومیزی چشمک

دستمال کاغذی جعبه ای چشمک در تعداد برگ های 200برگ و 300 برگ با تعداد لایه های 2 لایه و 3 لایه تولید می شوند.

دستمال توالت چشمک

دستمال دلسی چشمک با تعداد رول های 2 رول، 4رول، 9 رول تولید و مناسب برای استفاده در سرویس های بهداشتی می باشند. 

دستمال حوله ای چشمک

دستمال حوله ای چشمک مناسب استفاده در آشپزخانه و همچنین سرویس های بهداشتی می باشد که دارای 2 رول به صورت 3 لایه به فروش می رسند.