دسته بندی محصولات

فروش عمده قند

فیلتر محصولات بستن

خرید عمده انواع قند با کیفیت سفید خورد شده و حبه با قیمت ارزان

قند یکی از قدیمی ترین شیرینی ایرانی است که در کنارچای مصرف می شود. این شیرینی کوچک سفید رنگ به خاطر قیمت ارزان و سهولت تهیه آسانش به راحتی در دسترس همگان قرار دارد. اما یکی از مهم ترین موارد در مورد آن، کیفیت این کالا می باشد. تهیه ی قند با کیفیت آسان نیست. زیرا به دلیل ارزانی و تقاضای بالای استفاده از این کالا تنوع آن در سطح بازاربسیار است و همین موضوع سبب می شود که افراد سودجو از این فرصت برای ارائه کالاهای بی کیفیت خود سوء استفاده کنن. شرکت تامین فلات برای برطرف نمودن این مشکل با خرید عمده این کالا از درب کارخانه های معبتر فروش عمده قند در کشور با قیمتی ارزان و اقتصادی خرید عمده این کالا را برای متقاضیانش سهل و بی دغدغه کرده است.

فروش عمده قند خورد شده و حبه به صورت سازمانی

اکثر سازمان ها و دوائر دولتی و خصوصی خرید عمده بالایی در زمینه ی قند و چای برای کارکنان خود دارند. همین امر سبب می شود که دغدغه های خرید این کالاهای پر مصرف برای آنها بیشتر شود. در شرکت تامین فلات برای رفع این دغدغه ها تدابیری اندیشه شده است که سبب می شود خرید عمده محصولات برای سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی آسان شود. شرکت تامین فلات فروش عمده قند را با ارئه فاکتور رسمی انجام می دهد و برای متقاضیان عمده این کالا قیمت عمده انواع قند را کاملاً به صرفه و اقتصادی در نظر می گیرد. همچنین در کنار این کالای پر مصرف برای این سازمان ها و دوایر دولتی و خصوصی خرید عمده چای و خرید عمده نسکافه (قهوه فوری) را نیز با قیمتی مناسب و ارزان از پخش عمده بازار این محصول ها تهیه می کند. 

خرید عمده قند خورد شده و حبه مستقیم از درب کارخانه 

در شرکت تامین فلات کارشناسان بازرگانی با شناسایی کارخانه های تولید کننده عمده قند با کیفیت در کشوراین محصول را بدون واسطه برای سازمان ها و دوایر دولتی و خصوصی به صورت عمده و با قیمتی با صرفه در بسته بندی های مختلف مورد تقاضای خریداران عمده این محصول تهیه کرده و با ارسال رایگان در تهران و ارسال به موقع و با قیمت مناسب به تمامی شهرهای کشور مانند: مشهد، شیراز، همدان، زنجان، کرمان، مازندران، رشت، بندرعباس، اهوازو دیگر نقاط کشور انجام می دهد.

 بزرگترین کارخانه قند عمده در ایران 

کارخانه های تولید کننده قند عمده در کشور، در شهرهای مختلفی قرار دارند. اما از معروف ترین این  شهرها که به صورت عمده قندی با کیفیت و با قیمتی مناسب تولید عمده می کنند می توان کارخانه تولید کننده عمده قند و شکر در تبریز، کارخانه تولیدکننده عمده قند در اصفهان، کارخانه تولید کننده قند عمده در یزد، کارخانه قند عمده زکریا در کردستان، کارخانه تولید کننده قند عمده ثابت در خراسان را نام برد

بهترین برندهای قند عمده شکسته 

قند عمده با کیفیت دارای برندهای زیادی است که از طریق کارخانه های قند معرفی می شوند. شرکت تامین فلات با رصد کردن تمامی کارخانه های فروش عمده قند توسط کارشناسان بازرگانی خود و با در نظر گرفتن سلیقه ی مشتریان بهترین قند ها را از لحاظ  رنگ، اندازه، شکل ظاهری، مدل شکسته شده، کیفیت بسته بندی، ظرف بسته بندی بدون هیچ مشکلی خریداری کرده و به صورت عمده به دست سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی می رساند. این دقت در خرید عمده قند به این دلیل است که گاهی در بسته های برخی از قندها پودر قند بسیار دیده می شود. وجود پودرقند در بسته ها نشانه ی کیفیت پایین و وزن نامناسب قند است. برخی از برندهایی که شرکت با آنها قرارداد خرید عمده بسته به شرح زیر می باشد: 

 • شرکت تولید کننده قند و شکرعمده باخ
 • قند عمده پردیس
 • تولید کننده عمده قند و شکر گلستان
 • شرکت توزیع کننده عمده قند کیان
 • قند فریمان
 • شرکت عمده قند فردوس

پخش عمده قند خورد شده و حبه ای در تهران کجاست؟

قند نیز مانند بسیاری از کالاهای دیگر به صورت عمده در تهران به فروش می رسد. که البته این فروشگاه ها خرید عمده خود را از واسطه ها انجام می دهند و خود نیز به صورت یک واسطه فروش عمده یا تکی به مراکزی که درخواست دارند پخش عمده را انجام می دهند. اما متاسفانه مشکلاتی از این نوع خرید عمده برای مشتری ها به وجود می آید. مسائلی نظیر کیفیت پایین محصولات، نداشتن فاکتور رسمی، ارسال با قیمت های گزاف و غیره. شرکت تامین فلات با حل نمودن تمامی این مسائل برای سازمان ها، ارگانها و دوایر دولتی و خصوصی خرید عمده محصولات را بسیار اسان نموده است. مرکز پخش عمده قند در تهران خیابان مولوی می باشد.

لیست قیمت قند عمده در تامین فلات

در شرکت  تامین فلات تمامی محصولات عمده با انواع برندهایی که این شرکت با آنها قرارداد دارد  با قیمت مناسب در سایت تامین فلات به صورت کاملاً مشخص و به روز شده توسط کارشناسان فروش سایت گذاشته می شود. این شرکت گاهی با قراردادن آفرهای جذاب برای تمامی خریداران عمده محصولات قیمت هایی مناسب تر و به صرفه تر نیز قرار می دهد. که این آفرها از طریق سایت و یا کارشناسان فروش شرکت به سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی متقاضی اعلام می گردد. 

انواع بسته بندی قند به صورت عمده

قند دارای  بسته بندی های مختلفی است که خریداران عمده این محصول بر اساس نیاز خود آن را سفارش می دهند. یکی از پر طرفدار ترین بسته ها، کارتنی آن می باشد. زیرا سازمان ها و یا شرکت ها دولتی و یا خصوصی با خرید عمده کارتن های 5 یا 10 کیلویی می توانند با قیمت مناسب تری این محصول را به صورت عمده خریداری کنند. اما با آمدن کرونا خرید عمده قند های تک نفره افزایش پیدا کرده است. زیرا این قندها از لحاظ بهداشتی برای این دوران مناسب تر می باشند. انواع بسته بندی قند عمده به این صورت است: 

 • بسته بندی قند شکسته عمده در کارتن های 5 و 10 کیلویی
 • قند شکسته عمده در بسته های نایلونی 400، 700 و 900 گرمی
 • بسته بندی عمده تک نفره قند سفید شکسته
 • قند حبه  جعبه ای عمده 5 و10 کیلویی
 • قند عمده حبه ای تک نفره

انواع قند در بازار پخش عمده

قند  اسامی مختلفی دربازار فروش عمده دارد. که سازمان ها و شرکت ها ی مختلف دولتی و یا خصوصی بر اساس نیاز خود آن را سفارش می دهند. ما نیز در شرکت تامین فلات بر اساس  تقاضای مشتریان عمده،  این محصول را در شرکت عرضه می کنیم.  برخی از این اسامی به این ترتیب می باشند:  

 • قند شکسته
 • قند حبه
 • قند مکعبی
 • قند تک نفره
 • قند طعم دار
 • قند کله
 • قند مجلسی
 • قند هتلی
 • قند هواپیمایی
 • قند استوایا
 • قند رژیمی

مرکزعمده فروش قند وشکر قهوه ای در تبریز

یکی از شهرهای معروفی که در زمینه ی قند و شکر قهوه ای فعالیت می کند، شهر تبریز است. این شهرهمانند دیگر محصولات شیرینی که در کنار چای می توان ازآن استفاده کرد مانند باقلوا یا مسقطی در مورد تولید عمده قند و شکر قهوه ای نیز محصولاتی بسیار قابل توجه مانند: شکرقهوه ای رژیمی، قند قهوه ای رژیمی، شکر سفید رژیمی تولید شده از گیاه استویا، قند هل و گلاب و دیگر محصولات را دارد. 

خرید عمده قند خرما 

خرما میوه ی محبوب گرمسیری است که سرشار از مواد مغذی، فیبرو آنتی اکسیدان می باشد. قند خرما نیز مانند خود میوه خرما دارای همین مواد مفید برای بدن است. این ماده از خرمای خشک شده به دست می آید و برای افرادی که دارای دیابت هستند و یا می خواهند رژیم غذایی داشته باشند بسیارمفید می باشد. قند خرما در طعم های متنوع و بسته بندی شده به صورت عمده در بازار فروش عمده به فروش می رسد. 

فروش عمده قند استوایا

استوایا یک شیرین کننده طبیعی است که از گیاهی بومی در آمریکای جنوبی تهیه می شود. برگ های این گیاه مزه ای شیرین دارد و به همین دلیل به آن شکر برگ یا شیرین برگ می گویند. استوایا دارای ویتامین های زیادی مانند: A,B,C,  و همین طور کلسیم، فسفر، منیزیم، آهن، پتاسیم و انواع آنتی اکسیدان ها می باشد. از این گیاه قند و شکر به صورت عمده تهیه می شود و در بازار فروش عمده به شکل شکر سفید و یا قند سفید فروخته می شود.