دسته بندی محصولات

فروش عمده نسکافه و کافی میت با قیمت مناسب

فیلتر محصولات بستن

پخش عمده انواع نسکافه ( قهوه فوری) ارزان با ارائه فاکتور رسمی

درشرکت تامین فلات انواع قهوه فوری که مناسب استفاده برای سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی می باشد به صورت عمده و با ارائه فاکتوررسمی به تمامی نقاط ایران ارسال می گردد. البته ارسال در شهر تهران به صورت رایگان است. این کالا همراه با کافی میت های مناسب با این قهوه ها در اندازه های 170 گرمی و 400 گرمی برای سفارش ارائه می شود. علاوه بر قهوه فوری و کافی میت انواع کاپوچینوفوری نیزموجود و قابل سفارش می باشد.

خرید عمده انواع  نسکافه  (قهوه فوری) و ارزان در تامین فلات

انواع عمده  قهوه فوری در شرکت تامین فلات به شرح زیر می باشد: 

 • قهوه فوری 100 گرمی گلد
 • قهوه فوری 200 گرمی گلد
 • قهوه فوری 30 عددی 3 در 1 نسکافه
 • قهوه فوری مای کاپ
 • کاپو چینو 20 عددی تورابیکا
 • قهوه فوری نستله
 • قهوه فوری 3 در 1 غلیظ نسکافه
 • قهوه فوری کلاسیک  گلد
 • سپرسو فوری نستله
 • قهوه فوری جاکوبز 200 گرمی
 • قهوه فوری جاکوبز طلایی 200 گرمی
 • قهوه فوری جاکوبز کلاسیک 500 گرمی
 • قهوه فوری مونارش 190 گرمی جاکوبز
 • قهوه فوری بلک گلد 40 عددی علی کافه
 • قهوه فوری ایتالین روست علی کافه
 • قهوه فوری گلد مولتی کافه

راهنمای خرید عمده نسکافه ( قهوه فوری) برای فروش سازمانی 

یکی از دغدغه های سازمان ها و شرکت های  دولتی و خصوصی برای خرید عمده نسکافه ( قهوه فوری)،  انتخاب یک قهوه مناسب برای کارکنان شرکت در ساعت های کاری می باشد. شرکت تامین فلات برای برطرف کردن این دغدغه به شما پیشنهاد می کند تا این مقاله کوتاه را مطالعه فرمایید. 
بهترین قهوه فوری که می توانید به صورت عمده برای کارکنان تهیه فرمایید، قهوه فوری در ساشه های تک نفره است که با مدل های مختلف خالص و یا ترکیب شده با شیر و شکر موجود می باشد. این قهوه ها هم به لحاظ بهداشتی و هم برای صرفه جویی در وقت کارکنان بهترین گزینه هستند. البته قهوه هایی که در شیشه نیز موجود هستند،  با وزن های 100 گرمی مناسب برای 1 نفریا 3 نفرو با وزن  200    گرمی مناسب برای یک بخش کوچک می باشند. که می توان از کافی میت های مناسب برای هر کدام از این وزن ها نیز در کنارشان استفاده کرد. کافی میت هایی که به صورت عمده در شرکت تامین فلات موجود است با وزن های 170 گرمی و 400 گرمی می باشند. در شرکت تامین فلات نوشیدنی گرم دیگری مانند انواع چای سیاه و چای سبز نیز موجود است که متقاضیان می توانند با خرید عمده چای سیاه با ارائه فاکتور رسمی این کالا را سفرش دهند. همچتین با خرید عمده قند به عنوان یک شیرین کننده در کنار نسکافه و چای سیاه. 

بهترین فروشنده عمده نسکافه ( قهوه فوری) برای سازمان ها کجاست؟ 

زمانی که یک سازمان برای خرید عمده قهوه فوری کارکنان خود اقدام می کند، صد درصد به دنبال یک خرید عمده راحت و بی دغدغه برای سازمان خود است. ما در شرکت تامین فلات با توجه به این موضوع که سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی چه نیازهایی دارند این کالا را عرضه می کنیم. ما بر اساس تحقیقاتی که از چندین سازمان و ارگان بزرگ دولتی و خصوصی انجام دادیم به این تنیجه رسیدیم که ارگان ها و سازمان ها به دنبال محصول با کیفیت و با قیمت مناسب هستند. بنابراین به عنوان یک فروشنده عمده این محصولات دربازار فروش عمده بهترین محصولات را با بهترین قیمت ها خریداری عمده کرده و به دست متقاضیان عمده این محصول می رسانیم. 

قیمت عمده نسکافه ( قهوه فوری) در بازارفروش عمده چقدراست ؟ 

قیمت عمده قهوه فوری در بازار فروش عمده متفاوت است. زیرا قهوه انواع مختلفی دارد که این موضوع بر قیمت آن نیز تاثیر می گذارد. قهوه به طور کلی به دودسته عربیکا و روبوستا تقسیم می شود که همین دو دسته براساس رست شدن و یا رست نشدن آن نیزاز لحاظ قیمتی متفاوت می شوند. مورد دیگر برای قیمت عمده قهوه نوسان بازار ارز می باشد که مدام بر روی قیمت ها تاثیر گذاشته و اجازه ی ارائه یک قیمت ثابت را به فروشندگان عمده نمی دهند. با افتخار ما در تامین فلات با رصد کردن بازارعمده توسط کارشناسان بازرگانی خود این دغدغه را برای سازمان ها و ارگان ها که خرید عمده دارند برطرف نموده ایم.

مشکلات عمده سازمان ها درخرید عمده نسکافه ( قهوه فوری)

شرکت تامین فلات با شناسایی تمامی مشکلات خرید عمده محصولات توانسته دغدغه های سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی را در زمینه ی فروش سازمانی رفع نماید. یکی ازاین مشکلات فاکتور رسمی است که ما با ارائه فاکتور رسمی تمامی مسائل مربوط به سازمان مالیاتی کشوررا رفع نموده ایم. یکی دیگر ازمشکلات سازمان ها ارسال عمده محصولات است که ما با ارسال رایگان در تهران و ارسال فوری و مناسب برای شهرها ی دیگر مانند: مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، تبریز، بندرعباس و  شهرهای اطراف تهران مانند: قم، قزوین، کرج را انجام می دهیم. 

قهوه چیست؟ 

قهوه نوعی دانه ی گیاهی است که ازدرخت هایی که در نواحی گرمسیری مانند آفریقا و جزایر جنوبی و شرق آسیا  می رویند، به دست می آید. این گیاه گل هایی سفید و خوشبو مانند گل یاسمین دارد. ارتفاع درخت این گیاه بین 3 تا 10 متر است که بعد از کاشته شدن آن 3 تا 5 سال طول می کشد تا این درخت محصول داشته باشد. این درخت دارای میوه هایی است که به آن گیلاس قهوه گفته می شود. گوشت این میوه از یک هسته سبز رنگ داخلی جدا می شودکه به این دانه ها قهوه سبز نیز می گویند.  وقتی که میوه این گیاه رسید دانه های آن را برداشت  و خشک کرده و به درجه های  مختلفی برشته می کنند. بر اساس این برشته شدن رنگ آن از سبز تا قهوه ای سوخته می شود.

قیمت عمده قهوه خام در بازار فروش عمده ایران

قیمت عمده قهوه خام بستگی به قیمت بازار فروش عمده نسکافه  و همین طور کیفیت محصولی که هر شرکت آن را تولید میکند دارد. همین طور جنس و طعم آن نیزبر روی بالا یا پایین رفتن قیمت آن موثر است. قیمت عمده قهوه خام با جنسی مرغوب و عالی بالاترازقیمت انواع پودری فوری آن می باشد. 

بازارمرکزی فروش عمده قهوه در ایران

بازار فروش عمده قهوه فوری در ایران بسیاراست که متاسفانه همین تنوع سبب می شود تا قیمت ها نیزبسیار متفاوت شود و کار خرید عمده را برای متقاضیان این محصول سخت کند. پیشنهاد شرکت تامین فلات خرید از شرکت ها و فروشگاه های معتبریست که در این زمینه سابقه و تجربه ی طولانی تری دارند. یکی از قدیمی ترین مکان ها برای خرید عمده قهوه کوچه مروی در تهران می باشد. 

انواع  دان قهوه به صورت عمده

دان قهوه به دو گروه عربیکا و روبوستا تقسیم می شود. دان قهوه  عربیکا مرغوب تر و حدود 60 درصد از  مصرف جهان را به خود اختصاص داده است که بیشتر این محصول به صورت عمده در آمریکای لاتین کشت می شود. دان قهوه روبوستا دارای کافئین بیشتراست که باعث شده این قهوه قوی تر و تلخ تر از قهوه ی عربیکا باشد. این قهوه بسیار مناسب برای اسپرسواست.  روبوستا در آب و هوای گرم ودارای بارندگی بیشتر تولید می شود. دو نوع دیگر دان قهوه لیبریکا واکسلسا می باشد. لیبریکا قهوه ای بسیار نادر است که بیشتر در کشور تولید کننده خود فیلیپین یافت می شود. اکسلسا نوعی فرعی قهوه ی لیبریکا است. 

اسامی انواع قهوه ایتالیایی در بازار فروش عمده

 • اسپرسو
 • کاپوچینو
 • لاته
 • آمریکانو
 • کورتادو
 • ماکیاتو
 • کافه اوله
 • فلدلایت
 • کولد برو
 • موکا
 • فرپوچینو

یکی از معروف ترین برند قهوه ایتالیایی قهوه لاواتزا است. 

طرز تهیه قهوه 

تهیه ی قهوه با سبک ها و وسایل متفاوتی انجام می شود. به صورت عمده  پودر قهوه با قهوه جوش یا قهوه ساز تهیه می شود که یکی از معروفترین قهوه جوش ها قهوه جوش ترک است. گاهی اوقات نیز می توان برای سریع تر درست کردن قهوه از کپسول قهوه استفاده کرد. 

انواع بسته بندی قهوه به صورت عمده

قهوه به صورت عمده در بسته بندی های مختلفی به فروش می رسد. بهترین بسته ها از لحاظ بهداشتی ساشه های  تک نفره و بعد شیشه های قهوه می باشند. اما میتوان قهوه را در پاکت قهوه و یا قوطی های فلزی و نایلونی نیز به صورت عمده خریداری کرد.