دسته بندی محصولات

چاپ اختصاصی روی لیوان یکبار مصرف

چاپ اختصاصی روی لیوان یکبار مصرف

 

چاپ روی لیوان یکبار مصرف

چاپ بر روی لیوان کاغذی و یکبار مصرف یکی از به روز ترین خدماتی است که شرکت تامین فلات اقدام به چاپ آن ها می کند. چاپ روی لیوان یکبار مصرف، یک محصول تبلیغاتی بسیار شیک، بهداشتی و همچنین پرکاربرد  است. از این لیوان ها می توان در شرکت ها، ارگان ها، سازمان ها، کنفرانس ها، سمینارها و بسیاری از محل های دیگر استفاده نمود. 

سرعت در تحویل، کیفیت و قیمت بسیار مناسب تامین فلات سبب گردیده تا این شرکت خدمات چاپ بر روی لیوان یکبار مصرف را برای شرکت های بزرگ انجام دهد و رضایت آن ها را جلب نماید. در همین راستا از کاغذ مرغوب و باکیفیت کره ای با برند حنظلی استفاده می شود. یکی از دلایل استفاده از کاغذ مرغوب و با کیفیت حنظلی، ایجاد چاپ با طرح و رنگ بهتر و زیباتر می باشد.

مزایای چاپ بر روی لیوان کاغذی 

 • قابلیت چاپ اختصاصی بر روی لیوان وجود دارد. 
 • امکان استفاده از لیوان های یکبار مصرف برای نوشیدنی های گرم مانند چای و قهوه نیز وجود دارد. 
 • بهداشتی بودن 
 • لیوان های کاغذی قابل بازیافت بوده و به محیط زیست آسیبی نخواهد رساند. 
 • مزیت  تبلیغاتی

 

روال درخواست چاپ بر روی لیوان یکبار مصرف از تامین فلات 

برای ثبت سفارش چاپ بر روی لیوان یکبار مصرف با طرح دلخواه خود با بخش فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید. همچنین از دیگر خدمات شرکت تامین فلات در همین راستا، طراحی لوگو و طرح درخواستی توسط این شرکت برای مشتریان می باشد. برای ارسال فایل مورد نظر خود می بایست فایل لایه باز را ارسال کنید و همچنین انتخاب رنگ از جمله انتخاب لوگو با یک رنگ و انتخاب لوگو با چندین رنگ در هزینه چاپ شما موثر است. با هر پالت کاغذ کره ای حنظلی به تعداد 96.000 عدد لیوان یکبار مصرف 220 سی سی تولید می شود که حداقل سفارش شما می بایست از این تعداد آغاز شود. شرکت تامین فلات در نظر دارد با ارائه خدمات با کیفیت مشتریان عزیز خود را در زمینه تبلیغات از طریق دریافت یکبار هزینه فیلم و زینک آن ها را یاری نماید. پس از ثبت سفارش، کار چاپ و طراحی آغاز و سپس تولید لیوان شروع می شود و پس از اتمام کار، محصولات در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد. 

شرکت تامین فلات در نظر دارد با ارائه کالاهای اصل و اورجینال، مشتریان عزیز خود را در جهت خریدی مناسب یاری نماید. جهت خرید کالاها با قیمت ارزان و عمده از شرکت تامین فلات یکی از مراکز پخش در شهر تهران و همچنین جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید. با خرید از شرکت تامین فلات علاوه بر دریافت کالای اورجینال در اسرع وقت می توانید در کنار سفارش اداری  و لیست لوازم اداری خود از دریافت فاکتور رسمی نیز بهره مند شوید.  

مشخصات چاپ بر روی لیوان یکبار مصرف توسط تامین فلات 

 1. استفاده از کاغذ کره ای حنظلی 
 2. استفاده از طرح های طراحی شده توسط تامین فلات 
 3. چاپ بر روی لیوان های یکبار مصرف 220 سی سی
 4. چاپ تک رنگ و چند رنگ 
 5. حداقل تعداد چاپ، 96.000 عدد لیوان یکبار مصرف
 6. دریافت یکبار هزینه بابت فیلم و زینک و طراحی
 7. تحویل سفارش طی 5 الی 6 روز کاری 
چاپ بر روی لیوان یکبار مصرف