لطفا جهت خرید از طریق شماره تلفن موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دسته بندی محصولات

پارچه تنظیف چیست ؟

پارچه تنظیف چیست ؟

پارچه تنظیف چیست ؟

تنظیف در لغت به معنای پاکی، پاکیزگی، نظافت و تمیزی می باشد. دلیل انتخاب نام این پارچه نیز همین موضع می باشد و از این پارچه برای پاکیزگی و تمیزکاری استفاده می کنند. ابعاد تولیدی این پارچه ها به دلیل استفاده های گوناگون از آن، متفاوت می باشد. در ادامه مقاله بیشتر در مورد پارچه های تنظیف توضیح خواهیم داد. 

انواع دستمال تنظیف بر اساس اندازه

پارچه های تنظیف برای پاکیزگی و نظافت در تمام مکان ها و محیط ها استفاده می شود از جمله محیط های صنعتی، بیمارستان ها، فست فود، رستوران، کارواش، منازل و ...

جنس، رنگ، کیفیت و ضخامت آن ها بستگی به محل مورد استفاده دارد و قابل تولید در مشخصات متفاوت می باشد. پارچه های تنظیف را از نظر ضخامت به 3 دسته می توان تقسیم کرد.

1.      نازک

2.      معمولی

3.      ضخیم

به طور کلی پارچه های تنظیف را به دو دسته می توان تقسیم کرد.

پارچه تنظیف سفید زنبوری

این پارچه به شکل کندوی زنبور عسل و شش ضلعی می باشد که به صورت کتابی یا طاقه ای در بازار موجود می باشد. از این پارچه ها برای نظافت و گردگیری بیشتر استفاده می کنند.

پارچه تنظیف سفید پوشکی

از این پارچه تنظیف بیشتر در گذشته و برای پوشک نوزادان استفاده می شده است زیرا باعث حساسیت پوستی نمی شود و بسیار لطیف است و دلیل نامگذاری این پارچه همین موضوع می باشد. این پارچه قدرت جذب بالایی دارد و بیشتر در آشپزخانه ها و جهت نظافت مورد استفاده است.

پارچه های تنظیف به دلیل استفاده های فراوان و گوناگون در اندازه های مختلفی از جمله عرض های 70 سانت، 85 سانت،150 سانت و ... در متراژ های 40 متر، 50 متر و ... و گرماژهای 40 گرم، 50 گرم، 140 گرم،150 گرم، 160 گرم و... قابل تولید می باشد.

ویژگی های پارچه تنظیف 

از مهم ترین ویژگی های پارچه تنظیف می توان به موارد زیر اشاره نمود. 

  1. کیفیت قابل قبول و بالا 
  2. قدرت جذب فوق العاده 
  3. عدم پرزدهی 

معرفی 7 مدل از پرفروش ترین پارچه های تنظیف 

در ادامه به معرفی و شرح مشخصات 7 مدل از پرفروش ترین پارچه های تنظیف خواهیم پرداخت. 

پارچه تنظیف 50 گرم عرض 85 سانت 50 متر

پارچه تنظیف 50 گرم عرض 85 سانت

پارچه تنظیف 40 گرم عرض 85 سانت 50 متر

پارچه تنظیف 40 گرم ب عرض85 سانت


پارچه تنظیف عرض 70 سانت دولا بسته 40 متری

پارچه تنظیف عرض 70 سانت


 پارچه تنظیف عرض70 دولا زرد 140 گرم 40 متر اصفهان

پارچه تنظیف زرد رنگ با عرض 70 سانت


پارچه تنظیف عرض 70دولا آبی 140 گرم 40 متر نارسیس

پارچه تنظیف آبی رنگ با عرض 70 سانت


پارچه تنظیف عرض 70 دولا سبز140 گرم 40 مترگل پر

پارچه تنظیف سبز رنگ با عرض 70 سانت

پارچه تنظیف عرض 70 دولا صورتی 140 گرم 40 متر گل پر

پارچه تنظیف صورتی رنگ با عرض 70 سانت


 خرید پارچه تنظیف از تامین فلات 

پارچه تنظیف از جمله پارچه هایی می باشد که بسیار پر مصرف است و در تمام تمیزکاری ها کاربرد دارد. این پارچه ها  به دلیل بافت مخصوص و قدرت جذب بالایی که دارند بسیار پرکاربرد هستند. پارچه های تنظیف کاربرد و نوع مصرفشان مشخص می باشد در نتیجه انتظار ظاهر زیبا و تنوع از آن نباید داشته باشیم. برای خرید عمده دستمال تنظیف می توانید به سایت تامین فلات مراجعه نمایید و بهترین دستمال تنظیف ها را با  کمترین و مناسب ترین قیمت تهیه و مورد استفاده قرار دهید. شرکت تامین فلات در نظر دارد با ارائه کلیه لوازم و ملزومات مصرفی ادارات و سازمان ها، آن ها را در جهت خریدی آسان و راحت یاری نماید. پس از سفارش اداری خود می توانید از این شرکت فاکتور رسمی نیز دریافت نمایید. برای خرید دستمال نظافت از شرکت تامین فلات یکی از پخش کننده های پارچه تنظیف در شهر تهران با قیمت عمده و ارزان به سایت این شرکت مراجعه نمایید و برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.