لطفا جهت خرید از طریق شماره تلفن موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دسته بندی محصولات

فروش عمده دستمال آشپزخانه

فروش عمده دستمال آشپزخانه

ضرورت خرید دستمال آشپزخانه 

آشپزخانه یکی از محل هایی در خانه محسوب می شود که در آن وقت های زیادی با اهداف متفاوت گذرانده می شود. به همین دلیل وسیله های موجود در این محل نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از این وسایل دستمال آشپزخانه می باشد که از آن برای کارهایی از جمله خشک کردن ظروف، گرفتن رطوبت و خیسی کنار سینک، پاک کردن سطوح مختلف و تمیز کردن کابینت ها استفاده می شود. 

انواع مختلف دستمال نظافت 

دستمال نظافت دارای انواع مختلفی می باشند که در ادامه به شرح هر کدام خواهیم پرداخت. 

دستمال میکروفایبر

برای ساخت این دستمال ترکیبی از پلی استر و پلی آمید استفاده می شود. قطر الیاف این ماده بیست برابر کوچکتر از الیاف ابریشم و همچنین صد برابر کوچک تر از یک تار موی انسان می باشد. یکی از دلائل  پاک کنندگی قوی این دستمال در حالت مرطوب خاصیت الکترو استاتیک و در حالت خشک ایجاد شکست کششی روغن و مایعات می باشد. دستمال میکروفایبر با داشتن بار الکتریکی مثبت ذرات آلوده و کثیف را که بار منفی دارند به خود جذب می کند. به همین علت خاصیت تمیز کنندگی آن بدون نیاز به اثر مواد تمیزکننده می باشد. دستمال میکروفایبر نسبت به دستمال های قدیمی قدرت تمیز کنندگی بسیار بالاتری دارند و به راحتی می توانند کلیه سطوح را تمیز نماید بدون اینکه از دستمال ها و مواد تمیز کننده زیادی استفاده کنید.

دستمال میکروفایبر

دستمال آشپزخانه

از دستمال آشپزخانه جهت خشک کردن کابینت و سینک ظرفشویی استفاده می کنند. همچنین از این دستمال برای خشک کردن ظروف خیس نیز استفاده می شود. دلیل استفاده از این دستمال، تولید آن از پشم گوسفند مرجانی فاقد پرز می باشد که توانایی جذب آب ۳ برابر بیشتر از پنبه و و سرعت جذب آن ۷ برابر دستمال از جنس پنبه می باشد. سایز استاندارد این دستمال های آشپزخانه به طور  معمول ۴۰ در ۴۰ است.

دستمال جادویی

بیشتر افراد همیشه به دنبال دستمال هایی هستند که قدرت جذب آب بالایی داشته باشند و الیاف آن باکیفیت باشد و افراد به سرعت بتوانند کثیفی ها را تمیز کنند. این خاصیت ها نتعلق به دستمال جادویی می باشد که طرفداران زیادی دارد که با یک دستمال کشی ساده به سرعت آب را جذب و کثیفی ها را تمیز می کند. 

دستمال جادویی

دستمال حوله ای نانو 

از حوله برای خشک آب از روی بدن استفاده می شود. دلیل نام گذاری این دستمال به دستمال حوله ای نیز قدرت جذب بالای آب در آن می باشد و تنها تفاوت آن با حوله نانویی بودن آن می باشد. این دستمال ها آب زیادی را به خود حذب می کنند و پاک شدن آلودگی از روی آن بسیار سریع تر از پاک شدن آلودگی از روی یک دستمال معمولی می باشد. 

دستمال حوله ای نانو

کاربرد های دستمال آشپزخانه 

 1. جابه جا کردن ظروف داغ 
 2. خشک کردن ظروف و سطوح خیس و مرطوب 
 3. پاک و تمیز کردن میز و کانتر آشپزخانه 
 4. تمیز کردن پنجره و شیشه ها 
 5. تمیز کردن وسایل برقی 
 6. گردگیری بوفه و کمدها و سطوح چوبی 
 7. تمیز کردن دیوارها 

نکاتی برای خرید دستمال آشپزخانه 

به موارد زیر در هنگام خرید دستمال آشپزخانه توجه نمایید تا بهترین دستمال مورد نیاز خود را خریداری نمایید و از آن بهره مند شوید. 

 • جنس دستمال آشپزخانه
 • سایز دستمال آشپزخانه 
 • نوع متریال دستمال 
 • ضخامت دستمال آشپزخانه 
 • طرح و رنگ زیبا 
 • قیمت دستمال آشپزخانه 

فروش عمده دستمال آشپزخانه 

در صورتی که هنگام خرید دستمال آشپزخانه دچار مشکل هستید و نمی توانید دستمال مورد نیاز خود را پیدا کنید و همچنین در صدد صرف زمان طولانی و هزینه زیاد برای خرید دستمال آشپزخانه نیستید، می توانید به سایت تامین فلات مراجعه نمایید و دستمال مورد نیاز خود را با استفاده از بررسی مشخصات کلیه دستمال ها خریداری نمایید و در اسرع وقت کالای مورد نیاز خود را تحویل بگیرید. 

شرکت تامین فلات در نظر دارد با ارائه کلیه لوازم و ملزومات مصرفی و خوراکی های اداری مشتریان عزیز خود را در یک خرید با خیال راحت همراهی نماید. شما می توانید همراه با سفارش اداری خود فاکتور رسمی را دریافت نمایید. جهت خرید دستمال نظافت در انواع مختلف با قیمت ارزان و عمده از شرکت تامین فلات یکی از مراکز پخش دستمال در شهر تهران با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.