دسته بندی محصولات

پانچ و سوزن کش

انواع پانچ 

دستگاه پانچ کاغذ دستی تک محوره

پانچ دستی تک محوره تنها یک سوراخ ایجاد می کند به همین دلیل بسیار سبک و آسان قابل حمل است. بیشتر برای ایجاد سوراخ روی کارت ها استفاده می شود و به دلیل اینکه یک سوراخ ایجاد می کند و تک اهرم است، کاربر می تواند در هرنقطه ای سوراخ ایجاد کند. این دستگاه معمولا برای برگه های با تعداد پایین مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در اندازه های بزرگ تولید نمی شود.

دستگاه پانچ کاغذ دستی دو محوره

این دستگاه جزو پرکاربرد ترین و پرفروش ترین دستگاه های پانچ است که در تمام ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای دو محور برای سوراخ کردن است و سوراخ ها با فاصله معین که گیره های پوشه نیز در همین سایز هستند، قرار می گیرند.

دستگاه پانچ کاغذ چند محوره و یا رومیزی

دستگاه پانچ چند محوره در نوشت افزار ها و صحافی ها جهت سیمی و صحافی کردن کتاب ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه تعدادی برگه که معمولا این برگه ها با تعداد بالا می باشد، درون دستگاه گذاشته می شود و به وسیله اهرم و یا دستگیره بلند برگه ها را سوراخ می کنیم.

فروش دستگاه پانچ کاغذ در تامین فلات 

جهت خرید دستگاه پانچ کاغذ با قیمت عمده و ارزان از شرکت تامین فلات یکی از مراکز پخش دستگاه پانچ در شهر تهران و همچنین اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.