دسته بندی محصولات

ماژیک

فیلتر محصولات بستن

انواع ماژیک بر حسب نوع کاربرد 

ماژیک ها از لحاظ نوع کاربردشان به شرح زیر هستند.

ماژیک های وایت برد

امروزه استفاده از ماژیک وایت برد در مدارس ، دانشگاه ها و همچنین مراکز آموزشی بسیار زیاد است. ماژیک های وایت برد به راحتی از روی تخته پاک می شوند و از خصوصیات ماژیک های وایت برد خوب می توان به نداشتن بوی نامطلوب، ماندگاری بالا، فاقد مواد شیمیایی مضر برای پوست، رنگ مطلوب و خشک نشدن سریع در صورت باز بودن درب آن اشاره نمود. این ماژیک دارای رنگ های متنوعی می باشد.

ماژیک های غیر وایت برد یا معمولی 

نام دیگر ماژیک های معمولی یا غیر وایت برد پرمننت است و این محصول ضد آب بوده و مناسب نگارش، رنگ آمیزی و نشانه گذاری بر روی انواع سطوح مناسب است. این ماژیک بر پایه الکل بوده و پاک نمی شوند و دارای انواع رنگ ها می باشد.

ماژیک های هایلایت 

از ماژیک های هایلایت برای نشانه گذاری در متن یک کتاب و یا برجسته کردن یک متن استفاده می شود که دارای انواع رنگ های متنوع می باشد.

ماژیک های هایلایت در سه نوع زیر موجود هستند.

  1. ژله ای 
  2. مایع 
  3. مدادی 

انواع ماژیک هایلایت بر مبنای ساختار جوهر 

ماژیک های هایلایت بر مبنای ساختار جوهر بر سه نوع زیر تقسیم می شوند. 

ماژیک های مبتنی بر آب 

این ماژیک به دلیل بوی کم آن برای کودکان بی ضرر است و چون ساختار اصلی آن آب می باشد، خطرات کمتری دارد. این ماژیک مات و ضد آب است و همچنین سریع خشک می شود.

ماژیک های مبتنی بر الکل 

جوهر این ماژیک ها بسیار سریع خشک می شوند و بسیار ماندگار اما بوی شدیدی دارند.

ماژیک های مبتنی بر حلال 

این ماژیک ها دارای عطر و بوی شدیدی هستند که ممکن است برای چشم و ریه مضر باشند. بیشتر در صنایع دستی کاربرد دارند و ضد آب و بسیار ماندگار هستند.

انواع ماژیک بر حسب نوع نوک 

  1. سرگرد 
  2. سرتخت 
  3. نوک تیز و یا فشرده 

فروش عمده انواع ماژیک توسط تامین فلات 

جهت خرید عمده انواع ماژیک با قیمت ارزان و مناسب در انواع برندها و رنگ های متنوع از شرکت تامین فلات یکی از مراکز پخش ماژیک در شهر تهران و همچنین جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.