دسته بندی محصولات

خرید عمده ماسک صورت (تنفسی) ارزان قیمت - عمده فروشی ماسک

فیلتر محصولات بستن
تخفیف ویژه ماسک چهارلایه 3 بعدی بسته 15 عددی

ماسک چهارلایه 3 بعدی بسته 15 عددی

خرید عمده ماسک با قیمت مناسب و ارسال فوری

ماسک، کالایی که امروزه تهیه ی آن  به یکی از کارهای مهم ما که به صورت هرچند وقت یکبار انجام می شود،  تبدیل شده. همه ی ما در خرید این کالا نگرانی هایی برای موضوعاتی از قبیل کیفیت، معتبر بودن و قیمت آن داریم. اجبار استفاده ی هر روزه ی این کالا سبب می شود تا دقیق تر به دنبال جنس مرغوب آن باشیم. مخصوصاً سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی که خود این کالارا برای کارکنان تهیه می کنند، باید کالایی پیدا کنند که به جز کیفیت دارای قیمت مناسب نیز باشد. در شرکت تامین فلات به عنوان مجموعه ای که کالاهای باکیفیت را به صورت عمده به دست سازمان ها و شرکت ها می رساند، بهترین ماسک را خرید عمده کرده و به دست متقاضیان با ارسال رایگان در تهران و فوری به تمام نقاط ایران می رسانیم. همچنین ما علاوه بر خرید عمده ماسک، خرید عمده ضدعفونی کننده دست و خرید عمده ضدعفونی کننده سطوح را نیز انجام می دهیم. 

فروش عمده انواع ماسک یکبارمصرف با ارائه ی فاکتور رسمی

 به دلیل نیاز فراوانی که افراد جامعه به ماسک در دو سال اخیر پیدا کردند، سبب شد که افراد سود جو در این زمینه تولیداتی به صورت عمده و با قیمت های گزاف داشته باشند. در شرکت تامین فلات با بررسی های بسیاری که کارشناسان بازرگانی ما برای خرید عمده ماسک انجام دادند، توانستند تولید کنندگان عمده ای را بیابند که علاوه بر تاکید در مورد سطح ایمنی کالا که باعث کیفیت بالای آن می شود نیز، قیمتی داشته باشند که متقاضیان این کالا به راحتی بتوانند آن را تهیه کنند. در شرکت تامین فلات با توجه به این موضوع که بیشتر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی از متقاضیان خرید عمده کالاهای شرکت می باشند، با ارائه ی فاکتور رسمی انواع ماسک  یکبار مصرف را به صورت سازمانی به فروش می رسانیم. 

پخش عمده ماسک با کیفیت در تامین فلات

ما در شرکت تامین فلات برای تمامی سلایق ماسک را به صورت عمده ارائه می کنیم. بیشتر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی به دنبال ماسک 3 بعدی با کیفیت برای کارکنان خود هستند. ما نیزبر اساس سطح سلیقه و درخواست آنان انواع ماسک سه بعدی، فیلتردار، پرستاری را با ارائه ی فاکتور رسمی و ارسال رایگان در تهران و ارسال فوری و مناسب در تمامی نقاط ایران ازجمله شهر های بزرگ مانند: اصفهان، شیراز، تبریز، خراسان، همدان ، بندرعباس، عسلویه و دیگر نقاط کشور انجام می دهیم.  

انواع ماسک در بازار فروش عمده

بعد ازهمه گیری کرونا در جامعه به خاطر افزایش استفاده از ماسک انواع مختلفی از ماسک در بازاربه فروش می رسد که کیفیت و اعتبار آن گاهی غیر قابل تایید است اما به دلیل داشتن سطح تقاضای جامعه تولید عمده شده ودر بازار فروش عمده به فروش می رسند. مانند: 

 •  ماسک چرمی
 • ماسک شیشه ای 
 •  ماسک فانتزی
 •   ماسک پارچه ای طرح دار یا ساده
 •   ماسک پارچه ای بچگانه

خرید عمده انواع ماسک با کیفیت 

در شرکت تامین فلات انواع ماسک هایی  که به صورت عمده به فروش می رسند دارای کیفیت های بالا و در پک هایی که از لحاظ بهداشتی مناسب هستند ارائه می شوند. ما انواع این ماسک ها را با عکس و قیمت مناسب در سایت تامین فلات توسط کارشناسان فروش سایت خود برای یک خرید مطمئن و آسان قرار داده ایم. نواع این ماسک ها به شرح زیر می باشند: 

 •  ماسک سه بعدی
 •  ماسک فیلتر دار
 •  ماسک پزشکی
 •  ماسک پرستاری
 •  ماسک سه بعدی 4 لایه
 •  ماسک 5 لایه
 •  ماسک یونی