دسته بندی محصولات

مدل های جدید میز اداری

مدل های جدید میز اداری

میز اداری یکی از وسایل و تجهیزات مهم و ضروری برای شروع کار در شرکت ها و سازمان ها می باشد. ظاهر میز های اداری تاثیر زیادی در دکوراسیون سازمان ها خواهند داشت، بنابراین بهتر است هنگام خرید میز های اداری حساسیت لازم را به خرج دهید. در صورتی که میز های اداری به درستی انتخاب و خریداری شوند، می توانند باعث ایجاد حس آرامش و کارایی و همچنین زیبایی دکوراسیون خواهد شد. 

با توجه به اینکه کارمندان بیشتر وقت خود را در پشت میز های اداری می گذرانند، تهیه میز اداری مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. برای ساخت میز های اداری از جنس شیشه، چوب، ام دی اف و … استفاده می شود که این میز ها دارای انواع طرح های متنوع از جمله میز کنفرانس، میز اداری، میز مدیریت، میز پیشخوان و … می باشد. برای انتخاب میز اداری خود می بایست میزهای اداری که کاربردی هستند را انتخاب کنید زیرا تغییر دکوراسیون مدام اتفاق نخواهد افتاد، بنابراین بهتر است میز اداری خود را از بین میزهای بادوام و مرغوب انتخاب کنید. 

 شرکت تامین فلات با ارائه انواع لوازم و ملزومات اداری، خوراکی های اداری، وسایل بهداشتی و نظافتی و همچنین ابزار و لوازم تحریر یکی از تامین کنندگان ملزومات اداری در شهر تهران می باشد و شما می توانید در کنار سفارش اداری خود، فاکتور رسمی نیز دریافت نمایید. 

انواع سبک میز اداری

میز های اداری در دو سبک زیر به فروش می رسند که انتخاب سبک میز بستگی به دکوراسیون داخلی خواهد داشت. امروزه میز های اداری مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و دارای محبوبیت بالایی هستند. 

میز اداری مدرن

میز اداری مدرن یکی از سبک های جدید چیدمان است که وارد بازار شده و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار می باشد. در ساخت کلیه وسایل مدرن از متریال کمتری نسبت به کلاسیک استفاده می شود و همچنین در این سبک از رنگ های شاد و محرک نیز استفاده می شود. در فضاهای اداری مدرن بیشتر از رنگ های روشن استفاده می شود و ترکیب رنگ های شاد باعث بالا بردن راندمان کار انسانی خواهد شد. همچنین می توان ضرب المثل هر چه ساده تر، زیباتر را برای دکوراسیون مدرن استفاده کرد. در ادامه به چند مدل از دکوراسیون و میز های اداری مدرن خواهیم پرداخت. 

میز اداری مدرن
میز اداری مدرن
میز اداری مدرن
میز اداری مدرن
میز اداری مدرن
میز اداری مدرن
می
میز اداری مدرن
میز اداری مدرن
میز اداری مدرن

میز اداری کلاسیک 

میز های اداری کلاسیک، از میزهای فاخر به شمار می روند و این میز ها مناسب فضاها و دکوراسیون کلاسیک می باشند و برای استفاده در محیط های ساده و مدرن مناسب نمی باشند. مبلمان و میزهای اداری کلاسیک برای دیده شدن به فضا و محیط های بزرگ نیاز دارند و وجود آن ها در فضاهای بزرگ بسیار فاخر می باشد. در میز های اداری کلاسیک می توان از رنگ های شکلاتی، قهوه ای و طلایی استفاده نمود و بیشتر از چوب راش ساخته می شوند. در ادامه به تعدادی از میزهای اداری کلاسیک می پردازیم.

میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک
میز اداری کلاسیک

انواع مدل های میز اداری

میز مدیریت 

میز مدیریت نسبت به سایر میزهای اداری ویژگی های منحصر به فردی را دارد. از جمله ی این ویژگی ها می توان به اندازه بزرگتر آن نسبت به سایر میز ها به دلیل صرف وقت بیشتر در پشت میز برای مدیران می باشد. از دیگر ویژگی های آن راحتی و به طور معمول رنگ تیره برای آن ها می باشد. 

میز مدیریتی

میز کارمندی 

به طور حتم کارمندان زیادی را دیده اید که از کمردرد شکایت دارند و نمی دانند مشکل آن ها از چه طریقی به وجود آمده است. مشکل اساسی در بروز چنین مشکلاتی نشستن به مدت 8 ساعت پشت میزهای کارمندی می باشد. برای حل و جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی می بایست از میزهای ارگونومیک و استاندارد استفاده نمایید. 

میز اداری کارمندی

 

میز کنفرانس 

میز کنفرانس میز بزرگی است که نسبت به فضای اتاق تهیه می شود. از این میز برای برگزاری جلسات استفاده می شود و باید به گونه ای باشد که همه افراد درون جلسه روبه روی هم قرار گیرند. 

میز کنفرانس

میز کانتر اداری 

میز کانتر برای ورودی شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و می بایست فضای کافی برای کارکنان آن بخش داشته باشد. همچنین میز های کانتر دارای نور و رنگ های خاص می باشند و دارای انواع مختلفی هستند. 

میز کانتر اداری