لطفا جهت خرید از طریق شماره تلفن موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

دسته بندی محصولات

فروش عمده پوشه دکمه دار

فروش عمده پوشه دکمه دار

فروش عمده پوشه دکمه دار

در محیط کار انواع مختلفی از ابزار برای نظم دهی به اسناد و مدارک موجود است که کارمندان از این وسایل استفاده می نمایند. یکی از این ابزار ها پوشه دکمه دار است که کاربرد آن فقط محدود به محیط کار نیست بلکه می توان از آن برای استفاده در مدرسه به عنوان یک دانش آموز و یا در منزل نیز استفاده نمود. در این مقاله با پوشه دکمه دار و انواع آن و همین طور بهترین شرکت فروشنده عمده این محصول بیشترآشنا می شوید.

پوشه یا پاکت دکمه دار چیست؟

پوشه یا پاکت دکمه دار همان پوشه معمولی است که فقط با ایجاد یک دکمه برروی درب آن محافظت بیشتری از برگه هایی که در داخل آن قرار می گیرد صورت می پذیرد. این ابزار پرکاربرد و سبک بیشتر در سازمان ها و شرکت ها جهت دسته بندی مدارک و یا برای نظم دهی جزوات دانش آموزان و یا حتی برای نگهداری اسناد در منزل خریداری می شود. پوشه دکمه دار انواع مختلفی دارد که از لحاظ جنس شامل :

• پوشه دکمه دار پلاستیکی

• پوشه دکمه دار چرمی 

• پوشه دکمه دار مقوایی

• پوشه دکمه دار پارچه ای

• پوشه دکمه دار مخصوص چک

و فانتزی می شود.

انواع پوشه دکمه دار از لحاظ کاربردی

پوشه دکمه دار پلاستیکی 

پوشه دکمه دار پلاستیکی یکی از پرکاربرد ترین پوشه ها می باشد که به دو مدل رنگی و شفاف یا طلقی و به صورت ساده و یا دوبل تولید می شود. این مدل از پوشه بیشتر در محیط اداری و یا برای دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد.مدل دوبل این پوشه علاوه بر داخل آن یک فضای اضافه بر روی پشت پوشه دارد که ازآن نیز می توان برای نگهداری برگه استفاده نمود. سایز این پوشه به دو مدل A4  و A5 است. قیمت این پوشه نسبت به دیگر پوشه ها ارزان تر می باشد.

پوشه دکمه دار چرمی

این مدل پوشه بیشتر حالت رسمی دارد و برای نگهداری اسناد بسیار مهم در نزد مدیران استفاده می شود. جنس این پوشه همان طور که از نامش مشخص است از چرم بوده و بیشتر در دو رنگ مشکی و قهوه ای تولید می شود.

پوشه دکمه دار مقوایی

این پوشه بر خلاف نامش از ضخامت مناسبی برخوردار است و درکنار دکمه قرار گرفته بر روی جلد دارای کش مخصوص و محکم برای نگهداری بهتر می باشد. قیمت این مدا از پوشه تقریبا مقرون به صرفه است.

پوشه دکمه دار پارچه ای

یکی از سبک ترین مدل های پوشه دکمه دار با جنس پارچه است که این مدل از پوشه را می توان با هر طرحی و یا ساده انتخاب نمود. این پوشه با اندازه های متفاوت تولید و در بازار به فروش می رسد. کاربرد آن بیشتربرای دانش آموزان و یا در منزل می باشد. قیمت این پوشه نیز  به دلیل جنس آن  ارزان  می باشد.

پوشه دکمه دار فانتزی

این پوشه مانند مدل اولی از پلاستیک و یا طلق شفاف تولید شده و دارای رنگبندی و طرح های مختلف است. همان طور که از نامش پیداست به دلیل تنوع طرح و رنگ به آن فانتزی گفته می شود و بیشترین کاربرد را در فضاهای غیررسمی و یا برای دانش اموزان و در منزل دارد. این پوشه نیز درسایز مختلف تولید می شود.

پوشه دکمه دار مخصوص چک

این پوشه همانند پوشه دکمه دار پلاستیکی بوده و به اندازه سایز پول طراحی و تولید می شود. بیشترین کاربرد آن در بانک ها و شرکت ها است.

تا اینجا با پوشه دکمه دار و انواع آن آشنا شدید. همان طورکه درابتدای مقاله گفته شد شما را با بهترین فروشنده پوشه دکمه دار برای سازمان و یا شرکت خود آشنا می سازیم.

فروش سازمانی پوشه دکمه دار با ارزان ترین قیمت عمده در شرکت تامین فلات

شرکت تامین فلات بزرگترین تامین کننده ی ملزومات اداری در شهر تهران انواع پوشه دکمه دار پرکاربرد درمحیط کاری را با ارزانترین قیمت عمده بازار به فروش می رساند. مسئولین خرید سازمان ها و شرکت ها می توانند پوشه های دکمه دار سایز A4 و A5 و همین طور پوشه دکمه دار مخصوص پول را در انواع رنگ و یا به صورت شفاف که معتبر ترین تولید کنندگان، این محصول را تولید نموده اند، به صورت فروش سازمانی و با ارزانترین قیمت عمده به صورت تک و یا عمده از شرکت تامین فلات با امکان مرجوعی بلا مانع و با ارائه فاکتور رسمی برای سفارش اداری ملزومات سازمان و یا شرکت خود خریداری نمایند. برای خرید این محصول می توانید از طریق سایت و یا تماس با کارشناسان فروش شرکت اقدام فرمایید.