دسته بندی محصولات

منگنه و سوزن

فیلتر محصولات بستن

سوالات متداول


 • قیمت منگنه به صورت عمده چقدر است؟

  قیمت منگنه به صورت عمده به عوامل مختلفی از جمله تعداد خرید و برند و ... بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان تامین فلات تماس حاصل فرمایید.

 • بهترین برند منگنه چیست؟

  از بهترین برندهای منگنه می توان به برند کانگرو و پارسیکار و مکس و دی ال اشاره نمود.

 • کاربرد منگنه چیست؟

  از منگنه به عنوان وصل کردن تعدادی برگه کاغذ به یکدیگر استفاده می شود.

 • انواع منگنه کدامند؟

  منگنه دستی یا رومیزی - منگنه برقی - منگنه صحافی

 • تفاوت منگنه ها در چیست؟

  تفاوت منگنه ها در تعداد دوخت کاغذ و برگه ها به یکدیگر می باشد.

انواع منگنه 

منگنه برقی

در هنگام استفاده از این منگنه نیازی به فشار اهرم نیست و با استفاده از نیروی برق می توان با این دستگاه کار کرد. منگنه برقی بیشتر در مواقعی استفاده می شود که کاربر با دفعات بالا و حجم کاغذ پایین (در حدو 2 الی 20 عدد برگه)کار می کند.

منگنه دستی 

یکی از پرمصرف ترین انواع منگنه نوع دستی یا رومیزی آن است. این منگنه شامل سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ (اهرمی) تولید می شود. این سه سایز رابطه مستقیم با تعداد برگه هایی که قرار است به یکدیگر متصل شود، دارد. برای اتصال 2 الی 10 برگه از منگنه کوچک و برای اتصال 2 الی 25 برگه از منگنه متوسط و برای اتصال 2 الی 200 برگه از منگنه بزرگ استفاده می شود.

مشخصات کلی منگنه

منگنه یک دستگاه بسیار پر کاربرد برای تفکیک، بایگانی و دسته بندی اسناد و مدارک می باشد. انتخاب و خرید منگنه رابطه مستقیمی با توع نیاز و کاربری دارد و به طور کلی منگنه در برندهای متنوع و گوناگون تولید می شود. منگنه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شود که این سایزبندی رابطه ای مستقیم با توانایی اتصال تعداد برگه ها را دارا می باشد.

فروش عمده منگنه توسط تامین فلات 

جهت خرید عمده منگنه و خرید سوزن منگنه با قیمت ارزان و مناسب از شرکت تامین فلات یکی از مراکز پخش منگنه در شهر تهران می باشد و همچنین جهت اطلاع از قیمت می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.